This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!
I just went to pick up some snacks and stuff for after school and a few other items and spent $75 then went o the grocery 2 days later and spent $205. Thats for 3 adults and 2 kids. That hopefully last til next payday. Hubby gets paid twice a month. We do eat out in there also.
I just went to pick up some snacks and stuff for after school and a few other items and spent $75 then went o the grocery 2 days later and spent $205. Thats for 3 adults and 2 kids. That hopefully last til next payday. Hubby gets paid twice a month. We do eat out in there also.
I just went to pick up some snacks and stuff for after school and a few other items and spent $75 then went o the grocery 2 days later and spent $205. Thats for 3 adults and 2 kids. That hopefully last til next payday. Hubby gets paid twice a month. We do eat out in there also.
I just went to pick up some snacks and stuff for after school and a few other items and spent $75 then went o the grocery 2 days later and spent $205. Thats for 3 adults and 2 kids. That hopefully last til next payday. Hubby gets paid twice a month. We do eat out in there also.
I just went to pick up some snacks and stuff for after school and a few other items and spent $75 then went o the grocery 2 days later and spent $205. Thats for 3 adults and 2 kids. That hopefully last til next payday. Hubby gets paid twice a month. We do eat out in there also.
We probably spend about $130 a week for the two of us. But that includes a lot of frozen dinners for lunch, and buying a few pieces of pricey meat at the fancy grocery store. And the soda I like to drink is $3.50 for a six pack. That also includes cleaning products and toilet paper. (Neither of us really need an increased caloric intake.)
We probably spend about $130 a week for the two of us. But that includes a lot of frozen dinners for lunch, and buying a few pieces of pricey meat at the fancy grocery store. And the soda I like to drink is $3.50 for a six pack. That also includes cleaning products and toilet paper. (Neither of us really need an increased caloric intake.)
We probably spend about $130 a week for the two of us. But that includes a lot of frozen dinners for lunch, and buying a few pieces of pricey meat at the fancy grocery store. And the soda I like to drink is $3.50 for a six pack. That also includes cleaning products and toilet paper. (Neither of us really need an increased caloric intake.)
We probably spend about $130 a week for the two of us. But that includes a lot of frozen dinners for lunch, and buying a few pieces of pricey meat at the fancy grocery store. And the soda I like to drink is $3.50 for a six pack. That also includes cleaning products and toilet paper. (Neither of us really need an increased caloric intake.)
We probably spend about $130 a week for the two of us. But that includes a lot of frozen dinners for lunch, and buying a few pieces of pricey meat at the fancy grocery store. And the soda I like to drink is $3.50 for a six pack. That also includes cleaning products and toilet paper. (Neither of us really need an increased caloric intake.)
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.